Odpovědná dílna

Z kreativních workshopů, souhrnně nazvaných odpovědná dílna, získá každý: zúčastnění zábavu, vaše firma lepší environmentální PR a příroda naději, že tu s námi zůstane v nezměněné podobě ještě dlouho.

Během těchto aktivit využíváme výhradně odpad – buď firemní, nebo ten, kteří účastníci mají doma. Každý workshop tvoří 2 bloky. První je edukativní, který zábavnou formou účastníky naučí, jak se chovat zodpovědně vůči přírodě. Druhá část je již samotná tvorba. Každý si své dílko poté odnese nebo se může stát dárkem pro více potřebné.

Odpovědnou dílnu realizujeme samostatně nebo jako součást vašeho firemního eventu. Můžeme například vytvořit dílnu na míru z vašich firemních přebytků. Ozvěte se nám a zjistíme, zda se společně pustíme do Špulkohraní, Kazetáře či Recyklobalu, otevřeme Plastovou laboratoř nebo je čas na to Dát denimu šanci.

Odpovědná dílna M-Ocean

Vybrané reference

Vánoční odpovědná dílna pro Kofola

Vánoční odpovědná dílna pro LMC

Vánoční odpovědná dílna pro Google

Odpovědná dílna s provazopletem pro LMC

Odpovědná dílna v rámci letní aktivace H&M

Odpovědná dílna s provazopletem pro Socialbakers

Odpovědná dílna s provazopletem pro Chodov

Odpovědná dílna s provazopletem pro Fragile

Co dalšího děláme

M-OCEAN-AGENCY-BLACK-AND-WHITE

M-ocean

event & promotion agency

info@m-ocean.cz

Martina Kafková
+420 777 337 874
martina@m-ocean.cz

sdg-12
sdg-13
sdg-17

Eventová agentura M-ocean, s.r.o. se sídlem Nad Vršovskou horou 88/4, Praha 10, PSČ 101 00, IČ: 27960404, DIČ: 27960404, zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, složce C 129566