Workshopy

Legraci až po práci? Ne. Legraci kdykoli! Vyberte si z nabídky workshopů. Mohou se stát doprovodným programem pro větší akce, anebo samostatným teambuildingem či zábavným bonusem pro vaše zaměstnance.

Účastníky naučíme, jak si namíchat gin s tonikem jako profesionál nebo jak natočit pivo jako vrchní sládek. Skvěle se zabaví u výroby svítící kartičky, případně ovládnou nové umění. Bude to gastronomie nebo kaligrafie? Dámy ocení workshop na téma orientace v dekorativní kosmetice a úplně všichni si mohou osvojit základy boxu a sebeobrany.

Nabízíme i všeobecně oblíbené degustace. Ochutnáváme prosecco, víno, pivo nebo lihoviny, ale také čokoládu, exotické ovoce nebo chilli. Stačí si vybrat to pravé z nabídky gastro workshopů, sportovně-relaxačních aktivit, her nebo workshop Odpovědná dílna. A zbytek nechte na nás.

Workshopy M-Ocean

Vybrané reference

Workshopy v rámci Gin Hub Challenge - Jan Becher Pernod Ricard barmanská soutěž

Workshopy v rámci Chivas Masters barmanská soutěž

Workshopy v rámci BAR ACADEMY - školení

H&M workshop

Bohemian Bar Club Session

Bohemian Bar Club SPA

Co dalšího děláme

M-OCEAN-AGENCY-BLACK-AND-WHITE

M-ocean

event & promotion agency

info@m-ocean.cz

Martina Kafková
+420 777 337 874
martina@m-ocean.cz

sdg-12
sdg-13
sdg-17

Eventová agentura M-ocean, s.r.o. se sídlem Nad Vršovskou horou 88/4, Praha 10, PSČ 101 00, IČ: 27960404, DIČ: 27960404, zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, složce C 129566