Ahoj ☺

možná nás neznáte, anebo nás znáte, ale nevíte o nás všechno. Proto vám teď chceme o M-Ocean něco říct.

Strašně rádi vzpomínáme na devadesátky a všechno to dobrodružné objevování, které s nimi souvisí. Četli jste KMENY 90? Pozorně? Pak jste tam některé z nás museli odhalit na fotkách, na řádcích a nebo mezi řádky. Potkávali jsme se většinou na party, milovali tu novou hudbu a s největším entuziasmem přikládali ruku k dílu. Někdo byl promotér, někdo DJ, někdo fotograf, někdo tančil na parketě, všichni jsme se podporovali a měli rádi a vůbec jsme netušili, že se řada z nás v novém tisíciletí spojí znovu, v odlišném světě, v nových rolích, v eventové a produkční crew M-Ocean.

K tomu došlo, když si v roce 2003 Martina Kafková řekla, že už se toho naučila a v rámci elektronické scény udělala dost (pořádala akce v klubech Roxy, Mecca, Radost FX, hudební festivaly i přednášky, založila jeden z prvních profesionálních bookingů pro české DJe, stála u zrodu rádiových pořadů Shadowbox, French Connection) a je na čase se posunout. Změnil a rozrostl se její team, klienti, typy eventů i velikost projektů, nikdy si ale nenechala vzít svůj přístup práce srdcem, přičemž to samé vždycky oceňovala i u svých kolegů. V M-Ocean proto nikdy dlouho nevydrželi lidi s egem jako mrakodrap, spoustou slov bez obsahu, povrchními životními hodnotami, divnou kravatou, spěchající domů, když je pět, bez lásky k přírodě a znalostí o tom, čím se liší drum’n’bass a deep house. Martina není klasická šéfová, její firma není klasická firma a M-Ocean je parta osobností s výjimečnými „skillz“ i charisma, které společně vytvářejí jeden organický, přátelský, neustále se zdokonalující a rozvíjející biotop.

Naší další specialitou je fakt, že radši pracujeme, než sami sebe prodáváme a chválíme. Ale učíme se to a i proto, v rámci rovnováhy, vznikl tenhle článek – první krok pro náš blog. Takže: to, co děláme nejraději, jsou kvalitně propracované eventy, které přinášejí značce zásah v celé 360 komunikaci. Se stejným nasazením ale realizujeme i menší projekty nebo akce svázané se specifickou komunitou či cílovou skupinou. A šikovní jsme prý byli i v BTL promotion, ale tomu už se reálně tolik nevěnujeme, stejně jako jednoduchým promoakcím s hosteskami a PR. Kdybyste se nás zeptali, jestli nás víc baví kreativní a kutilská část práce nebo adrenalin na place, tak nevíme – milujeme obojí. Nejspíš jste si sami všimli naší narůstající slabosti pro green events, společenskou odpovědnost a udržitelný rozvoj. Aktivně jsme v téhle problematice stále nováčky, i když se jí věnujeme více než 3 roky, řadu věci se za běhu učíme a moc si ceníme každého klienta, který je tímto směrem otevřený a jde do toho s námi.

Základ všeho je ÚSMĚV. Na eventech ho používáme jako spolehlivý indikátor – podle toho, jak se lidi usmívají, ladíme atmosféru, hlasitost hudby, světla a vývoj celé akce. Spokojený a uvolněný návštěvník se VŽDY usmívá. Úsměv je pro nás nejlepší odměnou, ať už přichází od hostů, klientů nebo členů našeho týmu.

Usmíváte se?

M-Ocean crew

PS: Jestli hledáte eventovou agenturu, kontaktujte naši Kláru: klara.smidova@m-ocean.cz

Přidat komentář